Martina Sittová

AKTY

Taky se nemáš ráda? Chybí ti sebevědomí? Nemůžeš vystát ty svoje strie, madla lásky, moc malá nebo moc velká prsa? A co takhle se na své tělo podívat skrze originální a přirozené fotky z Davidova objektivu? Jako já když jsem zjistila, ze ta prsa vlastně nejsou tak moc malá, strie jsou mou neodmyslitelnou součástí a můj obličej dokáže předvést celou škálu výrazů. Tohle všechno umí David…tak přestaň to odkládat, neváhej a objednej se k němu. 😉 Víš, že mladší než je dnes, už tvoje tělo stejně nebude.

Tereza Tomečková

AKTY

Jedním slovem spokojenost! Focení bylo příjemné, uvolněné, beze studu. Občas jsem pochybovala, jak ty fotky budou asi vypadat, když jsem si v některých pózách připadala trochu blbě, ale David mě svým výsledkem vyvedl z pochybností. Fotky jsou intimní, smyslné a především reálné bez příkras a retuše. Skvělá zkušenost, doporučuji všem co váhají, aby to šli zkusit!

Michaela Bendová

AKTY

Davidovu tvorbu sleduju uz asi rok a pul, ale az ted jsem se odhodlala si od nej nechat udelat fotky. A myslim, ze to bylo jedno z nejlepsich rozhodnuti posledni doby. Z vysledku jsem proste nadsena! ? Nikdy bych neverila, ze se se sama sobe budu libit bez retuse a strojeneho pozovani… Z prijemne straveneho odpoledne, ktere probihalo jako pokec s kamaradem, vznikly skvele fotky, ktere maji dusi a neskutecnou atmosferu… a ja se na ne nemuzu vynadivat! 

Dekuju a tesim se na priste! 

Markéta Knoflíčková

SVATBA

Focení s Davidem bylo naprosto fantastický! Vše bez stresu, bezva atmosféra, úžasnej přístup! Chcete-li si focení užít, tak za nás rozhodně doporučuji.. Díky Davidovi máme krásnou památku na náš den M.

Michaela Rodovská

AKTY

Focení s Davidem proběhlo naprosto skvěle. Dokáže vás zbavit studu a navodit příjemnou veselou atmosféru, takže si focení užijete. Zároveň je vnímavý a není mu jedno jestli se vám výsledné fotky líbí nebo ne. Ale líbit se vám budou. ? Pokud chcete krásné fotky, tak rozhodně od Davida.

Andrea Slezáková

AKTY

Focení s Davidem se snad nedá popsat slovy. To se prostě musí zažít! Neskutečná atmosféra. Profesionální, ale uvolněný přístup. Fotky jsou naprosto dokonalé, nikdy jsem se necitíla tak dobře a sexy! David dokáže zachytit ženu takovou jaká je, krásnou, sebejistou a půvabnou. Protože přesně taková každá žena je!

Jana Repelová

SVATBA

David dělá krásné fotky – má to zvládnuté technicky a zároveň má cit pro vystižení okamžiku a jeho nálady; jeho detaily budou jednou pověstné. Je to prostě umělec. Nám teda fotil svatbu, aby bylo jasno. A k tomu mám jedinou výtku – fotky babiček a tetiček a podobných ne zcela akčních a ne vždy oku lahodících hostů jsem z něj musela chvíli tahat, v prvotním výběru nebyly. Nakonec i takové fotky někde vyštrachal, takže mu je odpuštěno a 5 hvězdiček s klidem dopřáno. Umělec musel trochu ustoupit dokumentaristovi a nevěstinu přání mít památku všech a celého dne. Každopádně doporučuju, památka s jeho rukopisem je krásná.

Karolína Závodná

AKTY

David, je skvělý a talentovaný fotograf. Dokáže ženu zachytit přirozeně a sexy. Focení s ním je zábavné. Vřele ho můžu doporučit. Za mě 10 z 10!! Dárek v jeho podání udělal velkou radost. Děkuji ?

Klára Milichovská

AKTY

Takže, už od rozloučení s Davidem jsem přemýšlela co se to právě vlastně stalo  vůbec jsem si po celou dobu neuvědomovala, že ležím polonaha cizímu klukovi v posteli, ale spíš jak na kusu řeči u kamaráda. David je profesionál co odvádí svoji práci velmi dobře a zároveň s takovou zvláštní pohodou na kterou si prostě zvyknete. Když mi pak fotky poslal chvilku jsem nemohla uvěřit tomu co vidím. Dokázal mě vyfotit i s mými nedokonalostmi tak že jsem si řekla „wow oni ty strie jsou vlastně docela hezky“  Dal mi možnost vidět svoje tělo i z jiného pohledu tak, že si přijdu krásná a za to mu moc děkuji. Určitě se vrátím.

Eva Rožnovská

AKTY

Focení s Davidem si rozhodně nenechte ujít, neváhejte a nestyďte se, dámy! S davidem si u focení skvěle popovídáte, uvolníte se, hadry z vás budou padat samy. A až potom uvidíte výsledek, budete se cítit ještě krásnější.

Denisa Dorotíková

AKTY

Jeden panák, druhej, třetí….byla jsem nervózní jako blázen a David chvíli ze mě taky. Ale nakonec to bylo skvělý. Spíš takový pokec s focením. Chtěla jsem něco, nad čím se pousměju až mi bude 50 (pokud se toho teda dožiju), že někdo aspoň na chvíli zvládl vidět a zachytit, že si právě teď připadám krásná, ve své hlavě a se všemi chybami a limity. Povedlo se. Sice jsme si dlouho domlouvali termín (moje neschopnost!), ale stálo to za to.

Tereza Žižlavská

SPROSTÉ KAFE

Co bych řekla o Davidovi? @weinhauerd je skvělý fotograf, který dokáže zachytit duši. Ve svých očích, i ve svém foťáku. Myslím, že každá žena, co někdy s Davidem fotila, se cítí po focení mnohem krásnější a spokojenější. David dokáže zachytit TEN pohled. A taky je to trochu úchyl. Ale v dobrém slova smyslu!?

Simona Srncová

AKTY

Focení s Davidem bylo super a z výsledku jsem nadšená. Nečekala jsem, že se mi budou fotky na kterých jsem já tak líbit! Ta přirozenost v nich❤️… Úžasnej fotograf. Děkuji

Nikol John

SVATBA

Fotky od Davida mají jednoduše šťávu!!! Jsme naprosto unešeni jak krásně dokázal zachytit náš velký den. Víme, je to obrovská zodpovědnost nafotit svatbu, ale ani na minutu jsme nezaváhali a věděli jsme, že fotky budou perfektní. A taky jsou. Moc děkujeme.

Dominika Danielková

SPROSTÉ KAFE

Davide, si skvělý a talentovaný v tom co děláš! Konečne je tu někdo, kdo ženám říká jak jsou krásne i se všemi „nedostatkami“. Děkuji, že si mě zachytil takovou jaká ve skutečnosti jsem. S přetíkajícim špíčkem na levém boku  s rukama, které by porostem mohli konkurovat i těm tvím.. Skrátka a dobře to co děláš ,deláš setsakra dobře! Pokud si pamatuješ jak před Industrou byli všechny ty zákazy co se ve vniťř smí a nesmí, přeju ti aby jednou na té tabuli viselo zákaz „sprostého kafe“. Právě tehdy budeš persona! Nebo vlastně ne, ty  už ní jsi! Jěšte jednou velké díky ?